Urząd Komunikacji Elektronicznej i Fundacja Grupy PKP organizują szkolenie dla seniorów w ramach kampanii „Wiem, co podpisuję”.

Nie podpisuj pochopnie!

Akcja „Wiem, co podpisuję” skierowana jest do seniorów, którzy podpisując umowy często padają ofiarą oszustw. Pracownicy UKE, w trakcie szkoleń, uczulą uczestników na co należy zwracać uwagę podczas podpisywania umowy i jakie, podpisujący umowę, mają prawa i obowiązki dot. np. odstępowania od podpisanych już umów, bądź dochodzenia roszczeń.

Jak przebiega taki kurs?

W trakcie 45-minutowego szkolenia, w przystępny sposób, przedstawia się słuchaczom typowe praktyki nieuczciwych sprzedawców i – przede wszystkim – jak umiejętnie się przed nimi bronić.

Dlaczego warto?

Jeden wymuszony podpis przez nieuczciwego przedstawiciela handlowego może skutkować wieloletnimi problemami. Warto wiedzieć, jak się przed nimi uchronić.

Spędź przyjemnie czas, przy kawie, herbacie i w towarzystwie ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące tematu szkolenia.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu: +48 601 210 429 lub pod mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Zapraszamy!

Fundacja Grupy PKP