Marzy Ci się spotkanie z Markiem Niedźwieckim lub Arturem Andrusem? Chcesz
porozmawiać z Anią Rusowicz lub Anną Marią Jopek? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje marzenia się ziściły.

Marzy Ci się spotkanie z Markiem Niedźwieckim lub Arturem Andrusem? Chcesz
porozmawiać z Anią Rusowicz lub Anną Marią Jopek? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje marzenia się ziściły. Wystarczy kupić bilet na pierwszy kurs Express Intercity Premium Radiowa Trójka, który odbędzie się 15 marca. Pociąg wyruszy z Krakowa do Gdyni przez Warszawę.

Pociąg pod nazwą tej popularnej stacji radiowej wyjedzie pierwszy raz w trasę z Krakowa do Trójmiasta (przez Warszawę) 15 marca o godz. 08:06. Na dworcu Warszawa Centralna zjawi się o godz. 10:31, a po krótkim postoju ruszy dalej do Trójmiasta. Po około 3h dotrze nad morze, a w drogę powrotną wyruszy o 15:07.

Podczas inauguracyjnego przejazdu podróżni będą mogli poznać popularnych dziennikarzy Trójki i zaproszonych artystów w „kolejowej” odsłonie. W inauguracyjnym „rejsie” udział wezmą m.in: Marek Niedźwiecki, Artur Andrus, Piotr Stelmach, Magda Jethon, Michal Olszański, podróżować będą też Anna Maria Jopek, Anna Rusowicz i Jacek Wójcicki. Obecnie trwają jeszcze szczegółowe ustalenia, kto będzie sprawdzał bilety, wygłaszał pokładowe komunikaty czy wydawał poczęstunek… 

Podróżni mogą spodziewać się wielu niespodzianek na trasie przejazdu. Każdy z pasażerów otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Bilety na inauguracyjny przejazd EIP Radiowa Trójka są w ogólnodostępnej sprzedaży. Zakupu można dokonać w kasach na terenie całego kraju, w biletomatach, przez Internet na stronie Intercity.pl i za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu – w tym wypadku można skorzystać z nowej wersji aplikacji IC Mobile Navigator. Nie jest wymagane drukowanie biletu, wystarczy pokazać go na ekranie urządzenia.

Dokładne godziny odjazdów pociągów EIP Radiowa Trójka: Kraków Główny 8.06, Warszawa Zachodnia 10.27, Warszawa Centralna 10.39, Warszawa Wschodnia 10.48, przyjazd do Gdyni Głównej 13.59. Z powrotem: Gdynia Główna 15.07, Warszawa Wschodnia 18.23, Warszawa Centralna 18.35, Warszawa Zachodnia 18.40, przyjazd do Krakowa Głównego 21.02.