-
-
-
Wyróżnione oferty:
popularna
Lokal użytkowy w budynku dworca w (...)

Strzelin - Lokal użytkowy

57-100 Strzelin

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu lokal handlowo-gastronomiczny zlokalizowany na parterze w zmodernizowanym budynku dworca w Strzelinie. Wejście do lokalu znajduje się z zewnątrz budynku. Lokal składa się z sali o powierzchni 60,20 m2, zaplecza socjalnego z łazienką oraz z dwóch odrębnych pomieszczeń sanitarnych ( wc damskie i męskie). Pomieszczenie wyposażone jest w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą oraz teletechniczną. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim do wykończenia przez przyszłego najemcę. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

wynajem
93.80
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 28176 wyświetleń
Opublikowano
18.01.2019
popularna
Najem pomieszczeń biurowych ul. (...)

Ostrów Wielkopolski - Lokal użytkowy

63-400 Ostrów Wielkopolski
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia o łącznej pow. 378,20 m2 znajdujące się na I piętrze budynku wielofunkcyjnego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca PKP Ostrów Wielkopolski. Pomieszczenia w stanie – do odświeżenia/remontu (we własnym zakresie.) Dostęp mediów. Świetna lokalizacja na siedzibę biura lub placówek edukacyjnych. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
378.20
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 27660 wyświetleń
Opublikowano
01.04.2019
popularna
Lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 (...)

Leszno - Lokal użytkowy

64-100 Leszno
Dworcowa 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 m2 usytuowany na parterze budynku dworca PKP w Lesznie. Lokal wyposażony jest w niezbędne instalacje (prąd, c.o), w stanie ogólnym – do wykończenia. W budynku dworcowym znajduje się m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, salonik prasowy oraz toalety publiczne. Dworzec zlokalizowany jest we wschodniej części centrum miasta, przy ul. Dworcowej 1. Gmach oddany do użytkowania po modernizacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych w 2012 roku. Po rewitalizacji jest również plac dworcowy – położono nową kostkę brukową, zamontowano stylowe oświetlenie uliczne, wybudowano ścieżkę rowerową oraz zatoki dla postoju TAXI i autobusów komunikacji miejskiej. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
48.49
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 26915 wyświetleń
Opublikowano
15.03.2019
Najnowsze oferty:
nowa oferta
popularna
lokal 59 m2, Piła, ul. Zygmunta (...)

Piła - Lokal użytkowy

64-920 Piła
Zygmunta Starego 11

 

PKP S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na wynajem lokal w pobliżu zmodernizowanego dworca w Pile. Obiekt położony jest blisko centrum miasta oraz zabudowy mieszkalno-handlowej. Lokal o powierzchni 59.57 m.kw znajduje się na 1 piętrze. Na dworcu funkcjonuje Urząd Miasta Piła, salonik prasowy oraz totalizator sportowy.

Atrakcyjna cena wynajmu. Zapraszamy firmy poszukujące biura, bądź lokalu pod działalność usługowo - handlową, a także magazynu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
59.57
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
23.09.2019
nowa oferta
popularna
Lipka Krajeńska - lokal 53 m2 - (...)

Lipka Krajeńska - Lokal użytkowy

77-420 Lipka Krajeńska
Kolejowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal o pow 53,50 m2 usytuowane w budynku Dworca PKP w miejscowości Lipka Krajeńska. Atrakcyjna lokalizacja - w bliskiej okolicy znajdują się lokale handlowe, zabudowania mieszkalne, bank, dyskont, Urząd Gminy, a także stacja restauracja i Gminny Ośrodek Kultury. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia”.

wynajem
53.50
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
23.09.2019
nowa oferta
popularna
Powierzchnie do wynajęcia w budynku (...)

Kielce - Lokal użytkowy

25-001 Kielce
Plac Niepodległości 1

PKP S.A. oferuje Państwu wynajem atrakcyjnych powierzchni w lokalach handlowo-usługowych lub gastronomicznych usytuowanych w budynku po modernizacji dworca PKP w Kielcach. Prezentowana oferta charakteryzuje się dużym potencjałem komercyjnym ze względu na lokalizację i funkcje jaką pełni dworzec kolejowy. Na tym etapie wychodzimy do Państwa z ofertą w celu spersonalizowania wymagań oraz zaprojektowania optymalnych powierzchni i układu lokalu do potrzeb klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy. „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”.

wynajem
15.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
23.09.2019