Pragniemy poinformować, że biuro prasowe PKP S.A. odpowiada wyłączenie za kontakt z przedstawicielami mediów. Rzecznik prasowy oraz zespół prasowy nie udzielają informacji o rozkładzie jazdy pociągów, cenach biletów, zasadach składania reklamacji itp. Powyższe informacje można znaleźć, klikając na link: Informacje podstawowe

Kontakt 

Michał Stilger – rzecznik prasowy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 798 962 993
tel. +48 601 261 150
tel. +48 797 165 767

Galeria zdjęć>>>

Komunikaty prasowe>>>

Nagrania i zdjęcia na dworcach zarządzanych przez PKP S.A.

Zgłoszenie chęci realizacji nagrań niekomercyjnych o charakterze dziennikarskim i reporterskim należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie chęci realizacji pozostałych nagrań o charakterze niekomercyjnym należy przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie chęci realizacji nagrań o charakterze komercyjnym (np. produkcji reklamowych) należy zgłosić mailowo na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.