widok lokalu

Działając od 1990, Grupa Interchange obsługuje rocznie 3,300,000 klientów. Firma posiada ponad 140 placówek na całym świecie, wiele bankomatów i przeszło 1,200 agencji Western Union. Przez ponad 25 lat wymienialiśmy, przelewaliśmy i wypłacaliśmy pieniądze. To jest to, co robimy najlepiej. To jest to, kim jesteśmy – oddani ludzie oferujący najlepsze we wszystkim, co robimy. Staramy się dać każdemu, zarówno klientom, pracownikom czy partnerom, przede wszystkim satysfakcję, będąc profesjonalnym, efektywnym, etycznym i elastycznym.

To jest to, kim jesteśmy – oddani ludzie oferujący najlepsze we wszystkim, co robimy. Staramy się dać każdemu, zarówno klientom, pracownikom czy partnerom, przede wszystkim satysfakcję, będąc profesjonalnym, efektywnym, etycznym i elastycznym. ...

Obecnie prowadzimy usługę wymiany walut oraz bankomaty w 28 naszych placówkach w całej Polsce. Współpracujemy z 4 największymi lotniskami oraz dworcami na terenie całego kraju. Nasze placówki posiadamy również na Rynkach w miastach najbardziej nastawionych na cele turystów. Przy każdej transakcji dokonanej w naszych placówkach, klient otrzymuje firmową kartę VIP, która upoważnia go do otrzymania kursu dla stałych klientów podczas dokonywania kolejnych transakcji wymiany walut w naszych kantorach.

Od ponad 20 lat jesteśmy głównym agentem dla Western Union, specjalizującym się w przekazach i przelewach. Jesteśmy również jednym z największych operatorów refundacji podatku VAT, oferujących bardzo sprawną obsługę w punktach tranzytowych odlotów.

Pn-Nd6:00 - 22:00

www.interchange.pl

interchange.eu

(22) 826-50-58

gotówka

PLAN DWORCA