W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na bezpłatne warsztaty, które odbędą się: 6 kwietnia, w godz. od 11.00 do 15.00 oraz 7 kwietnia, w godz. od 10.00 do 14.00.

W trakcie dwudniowych zajęć w siedzibie Fundacji Grupy PKP przy ulicy Szczęśliwickiej 62 w Warszawie uczestnicy wykonają, pod czujnym okiem prowadzących, świąteczne ozdoby.

Warsztaty poprowadzi grupa seniorów i terapeutów. Podzielą się swoja wiedzą na temat nowatorskich technik plastycznych i pokażą do czego (oprócz gotowania) może służyć papier ryżowy.

Każdy będzie mógł przygotować i zabrać do domu pisankę, okleić styropianowe jajko, przyozdobić figurkę kurczaka, zająca lub baranka, a także stworzyć niepowtarzalną kartkę świąteczną. Do przygotowania tych rzeczy użyjemy bibuły, brokatu, naklejek, piórek, tasiemek i sizalu, a także wyobraźni i serca.

Własnoręcznie zrobiona ozdoba to powód do dumy i radości!

Nie zabraknie też pogodnej, rodzinnej, ciepłej i przedświątecznej atmosfery nasyconej zapachem mazurka, świątecznej babki, żonkili oraz herbaty lub kawy. Dla najmłodszych przygotujemy słodki wielkanocny poczęstunek, okraszony lukrem i brokatem. Obdarzymy uśmiechem oraz ciepłem i serdecznością, czego w Fundacji Grupy PKP nie brakuje.

Zapisy na warsztaty prosimy zgłaszać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału!

Fundacja Grupy PKP

Na zdjęciach seniorzy biorący udział w ubiegłorocznych warsztatach, fot. Bożena Szczepańska.