Ponad 200 zgłoszeń z całej Polski wpłynęło na konkurs fotograficzny „Widzialni Pełnosprawni – w pracy”. To dwa razy więcej niż rok temu! II edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem. Teraz nadszedł czas, by pokazać najlepszych autorów fotografii, którzy otrzymają nagrodę o łącznej wartości 5 000 zł!

Posiedzenie jury odbyło się 4 lipca 2019 r. Już po raz drugi członkowie jury mieli ciężki orzech do zgryzienia. Konkurs cieszy się dużą popularnością a przesyłane zdjęcia są niezwykłymi opowieściami o historii życia ich bohaterów, trudno oglądać je bez emocji. Chciałoby się wyróżnić wszystkich.

Jury nagrodziło następujące fotografie:

Zwycięzcom gratulujemy!

Organizator, Fundacja Grupy PKP, jest niezwykle wdzięczna wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie w propagowanie idei równości i przekonania, że niepełnosprawność nie powinna oznaczać gorszej pozycji na rynku pracy.

Zwieńczeniem konkursu, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie kampania outdoorowa w Warszawie. W sierpniu 20 najlepszych prac będzie można obejrzeć na wystawach na największych dworcach kolejowych w Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu, Gdyni, Łodzi i Krakowie.

Zapraszamy!

Informacje o zwycięskich pracach oraz miejscu i terminie wystaw na stronie internetowej www.widzialnipelnosprawni.pl