Miniony weekend upłynął w iście świątecznym nastroju. Podczas dwudniowych i bezpłatnych warsztatów - zorganizowanych w siedzibie Fundacji - każdy mógł wykonać sam albo z członkiem rodziny piękne ozdoby świąteczne, pod czujnym okiem pań animatorek. Nie zabrakło też innych niespodzianek. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

fot. Fundacja Grupy PKP / Łukasz Komła

W trakcie dwudniowych zajęć, które odbyły się w dniach 7 - 8 grudnia w Warszawie w siedzibie Fundacji przy ul. Szczęśliwieckiej 62, uczestnicy przygotowali bardzo dużo ślicznych ozdób świątecznych przy użyciu rozmaitych technik plastycznych. Wykonano m.in. bombki metodą decoupage, wstążeczkową,  bombki filcowane, prace z masy solnej, kartki świąteczne oraz stroiki na świąteczne stoły. W trakcie sobotnich zajęć nie zabrakło niespodzianek. W samo południe przybył św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Z kolei podczas drugiego dnia zajęć uczestnicy, wespół z animatorkami budowali specjalną choinkę, którą następnie ubrali w wytworzone przez siebie ozdoby.

Na warsztaty przybyli rodzice z dziećmi, babcie z wnuczkami oraz miłośnicy robótek ręcznych, których wyjątkowe prace ozdobią rodzinny i świąteczny stół. Weekendowym spotkaniom towarzyszyła ciepła, rodzinna i przyjazna atmosfera. Dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach świątecznych oraz za wspólnie spędzony czas. Jesteśmy zachwyceni Waszymi pracami i niech te piękne ozdoby udekorują świąteczne stoły i choinki.

Fundacja Grupy PKP