Polscy piosenkarze w towarzystwie Warsaw Jazz Band zaśpiewają rodzime, jak i zagraniczne kolędy podczas koncertów, które odbędą się w warszawskim klubie Nowy Świat Muzyki. Część dochodu z występów zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Grupy PKP.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W domach trwają przygotowania do wigilijnej kolacji, w sklepach zaś szał zakupów, który wyciszy się już 25 grudnia. Wtedy to, każdy zasiądzie do stołu, przy choince i będzie rozkoszował się spokojem i rodzinną atmosferą. Okres świąt pozwala wszystkim na chwilę przystanąć, pomyśleć i uspokoić się w tym codziennym pędzie. Wtedy również warto zrobić coś dla siebie. W dniach 25, 26 i 27 grudnia w warszawskim klubie Nowy Świat Muzyki odbędą się koncerty „Kolędy Świata” w wykonaniu Michała Kaczmarka i Małgorzata Janek przy akompaniamencie Warsaw Jazz Band. Podczas wspólnego kolędowania publiczność usłyszy wiele utworów z różnych stron świata m.in: Ameryki, Brazylii i Skandynawii. Nie zabraknie najbardziej znanych, polskich kolęd „W żłobie leży”, „ Gdy śliczna Panna”, czy „Oj Maluśki”. Dla miłośników podróży i znawców zagranicznej muzyki artyści wykonają takie standardy jak: „Have Yourself A Merry Little Christmas”, „Feliz Navidad” i  „Kantoni”.

W muzyczną podróż po Polsce i świecie zabiorą wszystkich: Michał Kaczmarek - piosenkarz, laureat wielu nagród, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali: Opolskie Super Debiuty TVP2, Niemen NonStop, Grechuta Festival. Od wielu lat współpracuje z wieloma artystami i orkiestrami, w tym Modern Symphony Orchestra i Royal Symphony Orchestra. Wspólnie z Kaczmarkiem wystąpi piosenkarka Małgorzata Janek - laureatka festiwali muzycznych, w tym Festiwalu Piosenki Filmowej, a także programu telewizyjnego „Szansa na sukces” z 2010 roku, gdzie śpiewała piosenki Justyny Steczkowskiej. Obecnie mieszka i realizuje swoją muzyczną pasję w Londynie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie w dniach: 25.12, 26.12, 27.12.2019 r. Nowy Świat Muzyki w Warszawie, ul. Nowy Świat 63, o godzinie: 18:30 i 20:00. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele statutowe Fundacji Grupy PKP.