Wkraczamy w okres składnia deklaracji podatkowych za rok 2019, co oznacza możliwość podjęcia decyzji o przekazaniu 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Zachęcamy wszystkich do wsparcia osób potrzebujących, którym na co dzień pomagamy.  W tym roku przeznaczymy środki na pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych.

Fundacja Grupy PKP pomaga osobom, które wymagają wsparcia i zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc. Robimy to z zaangażowaniem i nadzieją na poprawę ich losu. Rozwiązujemy problemy społeczne, edukujemy dzieci i młodzież. Pogłębiamy wiedzę i świadomość w zakresie bezpiecznego korzystania z transportu kolejowego, promujemy nowe technologie i innowacje dla kolejnictwa. Zajmujemy się ochroną dóbr kolejowych o wartości historycznej i artystycznej. Wspieramy środowiska związane z koleją.

Skutecznie pomagamy potrzebującym

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i pomóc innym, masz szansę to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku. W tym roku zebrane środki przekażemy na rzecz dzieci z niepełnosprawnością oraz z rodzin ubogich, które przebywają na oddziałach szpitalnych.  Pomóż nam pomagać!

Przekaż nam swój 1 %

Twój 1% podatku może odmienić los dzieci, które najbardziej tego potrzebują.
Kiedy już zdecydujesz się nasz wesprzeć, to pamiętaj, że przy wypełnianiu formularza PIT podajesz numer KRS: 0000499069. Szczegóły są na stronach:

https://www.pkp.pl/pl/1-procent

https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ .

Z góry dziękujemy!

Fundacja Grupy PKP