Zwracamy się do Państwa z ogromną  prośbą o pomoc Judycie. Judyta ma 21 lat, jest studentką II roku Politechniki Śląskiej na kierunku Transport Kolejowy. Pochodzi z rodziny kolejarskiej.  Tata Judyty jest pracownikiem spółki PKP Cargo i jest czwartym z kolei pokoleniem, które związało się zawodowo z koleją! Judyta z początkiem roku uległa ciężkiemu wypadkowi. Teraz potrzebuje 65 tys. zł na zakup protez i rehabilitację. Pomóżmy jej w zdobyciu funduszy na leczenie!

Pommy

Judyta od zawsze chciała pracować na kolei. Jest miłośnikiem kolei oraz studentką II roku kierunku Transport Kolejowy na Politechnice Śląskiej.
W dążeniu do realizacji planów związanych z karierą zawodową przeszkodził wypadek, w wyniku którego amputowano jej obie kończyny dolne na wysokości podudzia. Koszt obu protez bez kosztów rehabilitacji wynosi 65 tysięcy złotych. Judytę oraz jej rodziców koszty obu protez przerastają, a pomogłyby one w jakimś stopniu powrócić do życia, jakie Judyta prowadziła przed wypadkiem. Wcześniej bardzo lubiła podróżować koleją i zwiedzać nowe miejsca. Jej ulubionym zajęciem w domu jest gotowanie i pieczenie ciast, co jest bardzo utrudnione przy poruszaniu się na wózku inwalidzkim. Co więcej, Judyta bardzo chciałaby móc też znów pomagać swojemu niepełnosprawnemu wujkowi, który mieszka razem z nią i jej rodziną.

Szanowni Państwo, zwracamy się o pomoc i wsparcie finansowe dla Judyty. Jak można pomóc?

Prosimy o dokonanie wpłat na konto Fundacji Grupy PKP: 92 1320 0019 1649 3010 2000 0005 wpisując w treść przelewu: darowizna na cele statutowe – dla Judyty. Zbiórka będzie prowadzona do 30 czerwca.

Liczy się każda złotówka, za którą z góry bardzo dziękujemy!

Fundacja Grupy PKP