Składamy podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce charytatywnej dla pana Wiesława, emerytowanego maszynisty PKP CARGO S.A.

Pan Wiesław od ponad trzech lat odczuwa konsekwencje pozornie prostego zabiegu – usunięcia pęcherzyka żółciowego. Choć operacja się powiodła, to, niestety, w wyniku komplikacji pooperacyjnych nasz podopieczny doznał porażenia czterokończynowego. W jednej chwili zmienił się z bardzo aktywnego człowieka w osobę, która bezwładnie leży na łóżku i nie potrafi wykonać najprostszych czynności.

wieslaw tytek

Żyć bez bólu i wrócić do dawnej sprawności – to obecne marzenie pana Wiesława. Dzięki udzielonemu przez Was wsparciu jego realizacja będzie łatwiejsza – zebrane środki pomogą sfinansować pobyt naszego podopiecznego w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną poprzez wpłatę oraz udostępnienie informacji w mediach społecznościowych. Dzięki Wam pan Wiesław, który do wielkiej kolejarskiej rodziny należy od ponad czterdziestu lat, wie, że w trudnych chwilach może liczyć na kolejarską brać.

Fundacja Grupy PKP