10 marca ponownie zapraszamy do Zakładu Centralnego w Warszawie na zbiórkę krwi pod hasłem „Kolejowa krew ratuje życie”.  Akcja współorganizowana jest z Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK „Iglica” przy PKP Intercity S.A.

Wszystkich zainteresowanych podzieleniem się cennym lekiem jakim jest krew, zapraszamy 10 marca w godz. 9:00-14:00 do Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A. (ul. Chłopickiego 53 przy Hali Całopociągowej). Jest to kolejne wydarzenie w ramach akcji „Kolejowa krew ratuje życie” zainicjowane przez Zespół ds. popularyzacji krwiodawstwa w spółkach kolejowych.krwiodawstwo marzec 2021

Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy podarować drugiemu człowiekowi, ponieważ ratuje życie i zdrowie, a my – Kolejarze, jako jedna z pierwszych w Polsce dużych grup zawodowych, oddawaliśmy i oddajemy krew na ogromną skalę. Tym razem też pokażmy, że potrafimy dzielić się darem, którego niczym nie można zastąpić!

Wszelkich informacji udziela organizator zbiórki: Sylwia Gładyga 792-227-837, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..