Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę charytatywną dla Bartka, syna pracownicy PKP Linii Hutniczej Szerokotorowej sp. z o.o.

Nasz podopieczny walczy o powrót do zdrowia po tragicznym wypadku, którego doznał podczas zeszłorocznych wakacji – Bartka poraził prąd o napięciu 20 000 V. Lekarze nie ukrywali, że sytuacja jest skrajnie trudna, ponieważ w wyniku porażenia poparzeniu uległo 34% powierzchni ciała oraz uszkodzone zostały organy wewnętrzne. Jednak leczenie operacyjne i farmakologiczne wsparte intensywną rehabilitacją oraz, co jest niezwykle istotne, nieprzeciętną wolą walki naszego podopiecznego, pozwoliły mu odzyskać część dawnej sprawności.

received 980533462433911jpeg

Obecnie Bartek wymaga dalszej rehabilitacji oraz specjalistycznych środków opatrunkowych, a także leków i maści. Właśnie na ten cel zostaną przekazane środki pozyskane podczas zakończonej już zbiórki.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli się włączyć poprzez wpłaty oraz udostępnienie informacji o zbiórce w mediach społecznościowych w akcję pomocy naszemu podopiecznemu. Choć piszemy to przy każdej nadarzającej się okazji, to podkreślimy jeszcze raz: Wasze wsparcie to nieoceniona pomoc dla osób w potrzebie!

Fundacja Grupy PKP