Robisz zakupy w internecie? Jeśli tak, możesz pomagać Fundacji Grupy PKP! Niezależnie gdzie jesteś, niezależnie czy korzystasz z komputera, telefonu czy tabletu. Jak to zrobić? Wystarczy dołączyć do FaniMani.pl! Zainstaluj, kupuj, pomagaj. To łatwe, szybkie i całkowicie darmowe.

Wspieraj nas za darmo kopia

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, który umożliwia wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów online. Współpracuje z nim już ponad 6 tysięcy instytucji, wśród których są fundacje, stowarzyszenia, szkoły, koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie, przedszkola i żłobki, a także ponad 1500 sklepów internetowych przekazujących część swojego zysku na rzecz wskazanej przez kupującego organizacji.

Jeżeli robicie zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możecie wspierać Fundację Grupy PKP. Z każdego zakupu średnio 2,5 proc. jego wartości  trafi do nas.

Jak pomagać poprzez aplikację FaniMani? To proste!

  1. Wejdź na stronę fanimani.pl i kliknij „Zainstaluj przypominajkę FaniMani”.
  2. Wejdź na stronę sklepu internetowego, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Na górze strony wyświetli się pasek „Aktywuj darowiznę przed rozpoczęciem zakupów”.
  4. Klikasz i już możesz robić zakupy, a ok 2,5 proc. sumy z Twoich zakupów trafi na konto naszej fundacji – oczywiście nie płacisz więcej za zakupy!

Dzięki temu rozszerzeniu pojawi się informacja o wartości darowizny, którą można podarować w danym sklepie. Po kliknięciu "Aktywuj darowiznę" przejdziesz na chwilę na FaniMani.pl i wrócisz do zakupów. Przypominajka FaniMani nie wyświetla żadnych reklam, ani nie prosi o podawanie żadnych danych. Jej funkcja to informowanie o możliwości przekazania darowizny od zakupów w internecie.

Jeśli kupujesz przy użyciu telefonu, to zachęcamy do ściągnięcia specjalnej aplikacji FaniMani, którą można znaleźć na platformach Google Play i App Store.

Pamiętajcie tylko, że w przypominajce lub aplikacji Fanimani należy wskazać Fundację Grupy PKP jako organizację, której chcecie pomagać.

Każdego dnia pomagamy na rozmaite sposoby i każdego dnia staramy się wymyślać kolejne! To dzięki temu możemy działać, rozwijać się i rozszerzać krąg pomocy. Aby robić to skutecznie, potrzebujemy jednak jeszcze czegoś: Twojego wsparcia. Dołącz do FaniMani.pl i pomóż nam pomagać już dziś!

Fundacja Grupy PKP