Przełom listopada i grudnia to czas przedświątecznych zakupów, ale również poszukiwanie okazji związanych z Black Friday. To doskonały moment, by kupić prezenty nie tylko z wyprzedzeniem, ale też w atrakcyjnych cenach. A to nie wszystko, to również możliwość, by dzięki robieniu zakupów online, szybko i bezpłatnie, wspomóc najmłodszych podopiecznych Fundacji Grupy PKP. Wystarczy dołączyć do FaniMani.pl!

Każdego dnia pomagamy na rozmaite sposoby i każdego dnia staramy się wymyślać kolejne! Dlatego dołączyliśmy do ponad 6 tysięcy instytucji, wśród których są fundacje, stowarzyszenia, szkoły, koła zainteresowań, kluby sportowe, drużyny harcerskie, przedszkola i żłobki, a także ponad 1500 sklepów internetowych, współpracujących z serwisem FaniMani.pl, który umożliwia wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów online.

Jeżeli kupujecie w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możecie wspierać Fundację Grupy PKP. Z każdego zakupu średnio 2,5 proc. jego wartości  trafi do nas. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób pomożecie nam pomagać innym już dziś!

Jak pomagać poprzez aplikację FaniMani? To proste!

  1. Wejdź na stronę fanimani.pl i kliknij „Zainstaluj przypominajkę FaniMani”.
  2. Wejdź na stronę sklepu internetowego, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Na górze strony wyświetli się pasek „Aktywuj darowiznę przed rozpoczęciem zakupów”.
  4. Klikasz i już możesz robić zakupy, a ok 2,5 proc. sumy z Twoich zakupów trafi na konto naszej fundacji – oczywiście nie płacisz więcej za zakupy!

Do kogo skierujemy wsparcie, które uzyskamy dzięki środkom przekazanym przez sklepy internetowe? Naszym celem jest organizacja wypoczynku dla dzieci z niezamożnych rodzin, zamieszkujących miejscowości związane z historią i tradycją kolejową. Wiemy, że dzięki temu stworzymy naszym podopiecznym szansę spędzenia wakacji poza domem, na co nie mogliby liczyć bez pomocy ze strony ludzi dobrej woli. Dlatego zachęcamy Was do tego, by dołączyć do społeczności FaniMani i sprawić, że na buziach wielu dzieci zagości uśmiech.

2

Podejmowanie inicjatyw na rzecz marginalizowanych grup społecznych, a także organizacja zbiórek charytatywnych dla potrzebujących to jeden z kluczowych elementów w działalności Fundacji Grupy PKP, która w realizowanych przez siebie projektach wychodzi też poza obszar związany z koleją.

Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 40 zbiórek charytatywnych. Środki, które dzięki nim zebraliśmy, zostały przekazane naszym podopiecznym. Dzięki tej pomocy możliwe było wykonanie pilnych operacji i zabiegów rehabilitacyjnych, jak również kupno leków ratujących ludzkie zdrowie i życie.

Nie ustajemy w poszukiwaniach możliwości, które sprawiłyby, że organizowana przez nas pomoc miałaby jeszcze większą skalę, co przełożyłoby się na znaczniejsze wsparcie kierowane do najbardziej potrzebujących. Jednym z takich rozwiązań jest serwis FaniMani.pl. Dzięki niemu każdy z Was może zostać dobroczyńcą i to zupełnie za darmo.

Fundacja Grupy PKP