Kolorowe palmy, finezyjnie zdobione koszyczki i wyjątkowe świąteczne kartki – między innymi takie dekoracje na wielkanocny stół przygotowali uczestnicy warsztatów wielkanocnych zorganizowanych przez Fundację Grupy PKP. We wspaniałym towarzystwie i przyjacielskiej atmosferze ujawniło się wiele artystycznych talentów.

Przedświąteczny czas to idealny moment na wykonanie ozdób, stanowiących wspaniałe dopełnienie wielkanocnej atmosfery. Doskonałą okazją do stworzenia takich dekoracji były rodzinne warsztaty, które odbyły się w siedzibie Fundacji Grupy PKP.   

2

Na spotkaniu poprowadzonym przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Starej Otoczni pojawiło się ponad 40 osób. Zarówno rodzice, jak i dzieci, pracując z ogromnym zapałem, wykazali się niezwykłą kreatywnością, dzięki czemu powstało wiele fantastycznych ozdób, które z pewnością będą wyróżniały się na świątecznym stole.

3

Serdeczna i radosna atmosfera warsztatów sprawiła, że okazały się one również świetnym pomysłem na miłe spędzenie czasu i wspólną zabawę. Zajęcia bez wątpienia umiliły dzieciom oraz ich rodzicom oczekiwanie na zbliżające się święta, a także wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.

6

1

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Zapraszamy do obejrzenia całej fotogalerii z wydarzenia: https://bit.ly/40VfZ5f

Fundacja Grupy PKP