Pani Emilia pracuje na kolei jako dyżurna ruchu. Niestety, nowotwór odebrał jej możliwość wykonywania ukochanej pracy. Fundacja Grupy PKP uruchamia zbiórkę, aby przyspieszyć powrót Pani Emilii do zdrowia.

– Lubię to, co robię. Kocham swoją pracę, nie wyobrażam sobie innej – mówi nam pani Emilia, pracownica PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., dyżurna ruchu na stacji Jezierzyce Słupskie. Niestety, praca na kolei zeszła na dalszy plan, kiedy w styczniu pojawiła się diagnoza – złośliwy nowotwór piersi.

zbirka p Emilia poziom

Od tego momentu pani Emilia musi walczyć o własne zdrowie. Przeszła chemioterapię, po której jest mocno osłabiona i potrzebuje pomocy córki. Pojawiło się też wiele wydatków, na które czasami brakuje środków – leki, odpowiednia dieta, wizyty u specjalistów, opieka psychologiczna. Już 10 października panią Emilię czeka operacja, po której nastąpi radioterapia i kolejna chemia.

Pani Emilia tęskni za swoim miejscem pracy – w chwilach, kiedy samopoczucie na to pozwala, stara się odwiedzać stację i spędzać czas z innymi pracownikami kolei.

Aby przyspieszyć powrót pani Emilii do zdrowia, potrzebne jest wsparcie finansowe. Zapraszamy do udziału w zbiórce, która pomoże zaspokoić potrzeby naszej podopiecznej związane z chorobą nowotworową. Pomóżmy jej w spełnieniu marzenia o jak najszybszym powrocie do pracy.

Wpłat można dokonywać na konto: 92 1320 0019 1649 3010 2000 0005.

W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe – dla P. Emilii.

Zbiórka zakończy się 9 października. Regulamin zbiórek na konto Fundacji Grupy PKP znajduje się na stronie www.fundacjapkp.pl, w zakładce "Pliki do pobrania".

Fundacja Grupy PKP