Tory kariery
Tory kariery

Początek rozwoju kariery zawodowej jest zwykle fascynującą, chociaż pełną znaków zapytania podróżą. Jak zapewnić sobie jej wysoką jakość oraz skutecznie osiągnięty cel? Wybierz dobrego przewodnika i skieruj swoją podróż na odpowiednie tory!

Tory praktyk, tor staży
Tor praktyk, Tor staży

Tory Kariery to program praktyk i staży, umożliwiający studentom i absolwentom uczelni wyższych zdobycie cennego doświadczenia i poznanie środowiska biznesowego, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, pod okiem menadżerów i specjalistów w swojej dziedzinie.

Założenia programu
Założenia programu

Kluczowym założeniem programu jest zapewnienie naszym Praktykantom i Stażystom możliwości wykonywania ciekawych i rozwojowych zadań, dzięki którym nabywają oni cenną wiedzę i umiejętności. Od pierwszych dni trwania programu mają przyznanego Opiekuna, który pełni funkcję mentora, dzieląc się swoim doświadczeniem. Zakres zadań przewidziany programem może obejmować dany departament lub mieć charakter interdyscyplinarnego projektu.

Organizacja programu
Organizacja programu

Program „Tory Kariery” ma charakter ciągły i zindywidualizowany. Oznacza to, że oferty staży i praktyk pojawiają się całorocznie, w chwili pojawienia się zapotrzebowania ze strony danego departamentu. Wybierając Tor Praktyk, będziesz współpracował z nami przez okres do 3 miesięcy. Decydując się na Tor Staży, będziesz zdobywał wiedzę i umiejętności przez okres maksymalnie 6 miesięcy. W każdym przypadku czas spędzony z nami będzie cennym etapem Twoich Torów Kariery.

Kogo poszukujemy
Kogo poszukujemy

Stawiamy na Twoją osobowość. Poszukujemy osób otwartych, zaangażowanych, z głowami pełnymi pomysłów! Doceniamy inicjatywę i umiejętność współpracy w zespole. Z uwagi na obszar działania naszej firmy, największe możliwości obycia praktyki lub stażu mają u nas kandydaci kierunków ekonomicznych, finansowych i z zarządzania nieruchomościami, jednak z przyjemnością rozpatrzymy także aplikacje od studentów lub absolwentów innych kierunków.

Jak aplikować?
Jak aplikować?

Aktualne oferty praktyk i staży znajdziesz w naszej zakładce Kariera, w wyszukiwarce ofert pracy.