-
-
-
Wyróżnione oferty:
popularna
Najem pomieszczeń biurowych ul. (...)

Ostrów Wielkopolski - Lokal użytkowy

63-400 Ostrów Wielkopolski
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia o łącznej pow. 378,20 m2 znajdujące się na I piętrze budynku wielofunkcyjnego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca PKP Ostrów Wielkopolski. Pomieszczenia w stanie – do odświeżenia/remontu (we własnym zakresie.) Dostęp mediów. Świetna lokalizacja na siedzibę biura lub placówek edukacyjnych. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 378.20
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 85564 wyświetleń
Opublikowano
01.04.2019
popularna
Lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 (...)

Leszno - Lokal użytkowy

64-100 Leszno
Dworcowa 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 m2 usytuowany na parterze budynku dworca PKP w Lesznie. Lokal wyposażony jest w niezbędne instalacje (prąd, c.o), w stanie ogólnym – do wykończenia. W budynku dworcowym znajduje się m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, salonik prasowy oraz toalety publiczne. Dworzec zlokalizowany jest we wschodniej części centrum miasta, przy ul. Dworcowej 1. Gmach oddany do użytkowania po modernizacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych w 2012 roku. Po rewitalizacji jest również plac dworcowy – położono nową kostkę brukową, zamontowano stylowe oświetlenie uliczne, wybudowano ścieżkę rowerową oraz zatoki dla postoju TAXI i autobusów komunikacji miejskiej. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 48.49
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 54982 wyświetleń
Opublikowano
15.03.2019
popularna
Powierzchnie użytkowe, Gorzów (...)

Gorzów Wielkopolski - Lokal użytkowy

66-414 Gorzów Wielkopolski
Dworcowa 14

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu dwie kondygnacje (parter i I piętro) w budynku administracyjnym w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Dworcowej 14. Łączna powierzchnia wynajmowanych pomieszczeń wynosi 382,57 m2, przy czym 186,13 m2 stanowi powierzchnię parteru, a 196,44 m2 - powierzchnię I piętra. Dostęp do toalety na każdym piętrze. Stan lokali-do odświeżenia. Budynek zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Proponowany czynsz najmu 4000,00 zł netto/m-c. Wymagane będzie zawarcie przez najemcę odrębnych umów na dostawę mediów i usług oraz kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu brutto. Pomieszczenia dostępne są „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Osoba kontaktowa: Joanna Lutyńska, tel. 721806318 mail: joanna.staskowiak-lutynska@pkp.pl Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 383.57
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 34146 wyświetleń
Opublikowano
06.08.2019
Najnowsze oferty:
nowa oferta
Chabówka - na wynajem pomieszczenie (...)

Chabówka - Lokal użytkowy

34-720 Chabówka
Zakopiańska 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Chabówce przy ul.Zakopiańskiej. Przedmiotem najmu jest pomieszczenie na parterze, z wejściem od zewnątrz dworca o pow.około 21,30 m2. W otoczeniu dworca znajduj się zabudowa jednorodzinna,infrastruktura kolejowa oraz sklepy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nieruchomości oraz na prezentacje. „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”.

wynajem
pow. b. 21.30
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
10.12.2019
nowa oferta
Kielce dworzec PKP pow 1m2

Kielce - Lokal użytkowy

25-001 Kielce
Plac Niepodległości 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię zlokalizowana w budynku dworca PKP w Kielcach przy ul. Plac Niepodległości 1. Przedmiotem najmu jest powierzchnia użytkowa zlokalizowane w poczekalni budynku dworca. Położona na działce nr 1/50 obr. Kielce 10116. Powierzchnia 1m2 stanowiąca przedmiot najmu usytuowana jest na parterze w poczekalni dworca. Przeznaczenie najmu jest dla automatu vendingowego z przekąskami i zimnymi napojami. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych nieruchomości oraz na prezentacje. ,,Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego".

wynajem
pow. b. 1.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
10.12.2019
nowa oferta
Rzeszów Dworzec PKP - Pow. 1m2

Rzeszów - Lokal użytkowy

35-201 Rzeszów
ul. Plac Dworcowy 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię zlokalizowana w budynku dworca PKP w Rzeszowie ul.ul. Plac Dworcowy 1. Przedmiotem najmu jest powierzchnia użytkowa zlokalizowane w poczekalni budynku dworca. Położona na działce nr 99/38 obr.207 ŚRÓDMIEŚCIE . Powierzchnia 1m2 stanowiąca przedmiot najmu usytuowana jest na parterze w poczekalni dworca. Przeznaczenie najmu jest dla automatów vendingowegowych z przekąskami i zimnymi napojami oraz drugiego automatu z kawą. Zapraszamy do zapoznania sie z oferta naszych nieruchomosci oraz na prezentacje. ,,Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego".

wynajem
pow. b. 1.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
10.12.2019