-
-
-
Wyróżnione oferty:
popularna
Lokal użytkowy w budynku dworca w (...)

Strzelin - Lokal użytkowy

57-100 Strzelin

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu lokal handlowo-gastronomiczny zlokalizowany na parterze w zmodernizowanym budynku dworca w Strzelinie. Wejście do lokalu znajduje się z zewnątrz budynku. Lokal składa się z sali o powierzchni 60,20 m2, zaplecza socjalnego z łazienką oraz z dwóch odrębnych pomieszczeń sanitarnych ( wc damskie i męskie). Pomieszczenie wyposażone jest w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą oraz teletechniczną. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim do wykończenia przez przyszłego najemcę. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

wynajem
93.80
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 46123 wyświetleń
Opublikowano
18.01.2019
popularna
Najem pomieszczeń biurowych ul. (...)

Ostrów Wielkopolski - Lokal użytkowy

63-400 Ostrów Wielkopolski
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia o łącznej pow. 378,20 m2 znajdujące się na I piętrze budynku wielofunkcyjnego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca PKP Ostrów Wielkopolski. Pomieszczenia w stanie – do odświeżenia/remontu (we własnym zakresie.) Dostęp mediów. Świetna lokalizacja na siedzibę biura lub placówek edukacyjnych. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
378.20
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 45251 wyświetleń
Opublikowano
01.04.2019
popularna
Lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 (...)

Leszno - Lokal użytkowy

64-100 Leszno
Dworcowa 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 m2 usytuowany na parterze budynku dworca PKP w Lesznie. Lokal wyposażony jest w niezbędne instalacje (prąd, c.o), w stanie ogólnym – do wykończenia. W budynku dworcowym znajduje się m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, salonik prasowy oraz toalety publiczne. Dworzec zlokalizowany jest we wschodniej części centrum miasta, przy ul. Dworcowej 1. Gmach oddany do użytkowania po modernizacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych w 2012 roku. Po rewitalizacji jest również plac dworcowy – położono nową kostkę brukową, zamontowano stylowe oświetlenie uliczne, wybudowano ścieżkę rowerową oraz zatoki dla postoju TAXI i autobusów komunikacji miejskiej. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
48.49
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 43975 wyświetleń
Opublikowano
15.03.2019
Najnowsze oferty:
nowa oferta
popularna
Bytom, ul. Okólna - teren (...)

Bytom - Niezabudowana

41-933 Bytom
Okólna 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren niezabudowany, położony w Bytomiu przy ul. Okólnej na działce nr 48/4. Wzdłuż działki przebiega kolej wąskotorowa na linii Bytom Karb - Miasteczko Śląskie. Od strony wschodniej otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz jednorodzinna. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z ul. Okólną. Nawierzchnia terenu porośnięta jest roślinnością trawiastą, krzewiastą i drzewostanem. Idealna lokalizacją pod działalność handlowo - usługową, parking. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

wynajem
0.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
23.10.2019
nowa oferta
Borek Szlachecki - na wynajem lokale (...)

Borek Szlachecki - Lokal użytkowy

32-050 Borek Szlachecki
Dworcowa 15

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w Borku Szlacheckim przy ul.Dworcowej. Przedmiotem oferty są wolne powierzchnie usytuowane na parterze budynku dworca Podbory Skawińskie Łączna powierzchnia do najmu to około 63,64 m2. Przedmiotowa nieruchomość składa się z 9 pomieszczeń w skład której wchodzą pow.podstawowa około 53,16 m2 oraz pow.pomocnicza około 10,48 m2 W najbliższej okolicy znajdują stacja PKP Podbory Skawińskie oraz zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nieruchomości oraz na prezentacje. „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”.

wynajem
63.64
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
22.10.2019
nowa oferta
Siemianowice Śląskie ul. Dworcowa - (...)

Siemianowice Śląskie - Niezabudowana

41-400 Siemianowice Śląskie
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 2516/280 w Siemianowicach Śląskich przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Moniuszki. Teren o nawierzchni asfaltowej. Stan techniczny nawierzchni dobry. Teren może być zagospodarowany pod parking samochodowy. MEDIA: Brak. Obiekt położony jest w sąsiedztwie czynnej linii kolejowej nr 161 relacji Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary oraz Spółki ROSOMAK S.A i Spółki HANKA SIEMIANOWICE. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

wynajem
0.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
22.10.2019