Nieruchomość na sprzedaż

Łąkociny
Działka nr 424/14, 0017 Łąkociny, pow. 2292 m² oraz udział w drodze
Numer oferty: 25764

Szczegóły oferty


Województwowielkopolskie
Powiatostrowski
GminaOstrów Wielkopolski
Adres63-410 Łąkociny, Krotoszyńska
Typ postępowaniaPrzetarg pisemny nieograniczony
Cena wywoławcza135 000,00 zł
Powierzchnia gruntu2292,00 m2
Typ nieruchomościGrunty
PrzeznaczenieDziałki budowlane
Statusogłoszone

Opis oferty

Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie pośredniej Łąkocin, przy ul. Krotoszyńskiej (droga krajowa nr 36), gdzie dominuje budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w sąsiedztwie terenów kolejowych. W linii prostej na południe, w odległości około 100 metrów, rozciągają się tereny kolejowe z czynna linią kolejowa nr 14 i dworcem kolejowym Łąkociny. W okolicy znajdują się również pojedyncze mniejsze punkty handlowo-usługowe.
Od zachodu przedmiotowa nieruchomość graniczy z działką zabudowaną Stacją Uzdatniania Wody, od południa i północy rozciągają się niezabudowane tereny przeznaczone w studium pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną, natomiast od wschodu zabudowania mieszkalne i grunty rolne.
Działka gruntu oznaczona ewidencyjnie nr 424/14 położona jest w drugiej linii zabudowy. Posiada dostęp do drogi publicznej, o nawierzchni asfaltowej – ul. Krotoszyńskiej, przez działkę oznaczoną ewidencyjnie nr 424/17, wydzieloną pod drogę wewnętrzną. Działka stanowi teren nieogrodzony, niezagospodarowany, nieutwardzony o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, porośnięty roślinnością trawiastą. Na gruncie brak utrudnień, tj. gruzowisk, zadrzewień, składowisk czy naziemnych urządzeń infrastruktury technicznej.
Działka gruntu oznaczona ewidencyjnie nr 424/17 o powierzchni 482 m2 stanowi nieurządzoną drogę wewnętrzną. Działka ma kształt wąski i długi, jest niezagospodarowana, niezabudowana, porośnięta roślinnością trawiastą, teren płaski i nieogrodzony, brak utrudnień na gruncie. Od północy, na pograniczu z pasem drogowym przebiega czynny rów melioracyjny. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej - brak urządzonego zjazdu. Uzbrojenie znajduje się w działce drogowej oznaczonej ewidencyjnie nr 423 (sieć wodna, energii elektrycznej i telekomunikacyjna).
Nie wyklucza się występowania na działce obiektów infrastruktury podziemnej nie wymienionych w niniejszej informacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Pobierz PDF Numer przetargu: 24893

Formularz kontaktowy

* - pola wymagane
Telefoniczna obsługa klienta
7:30 - 14:30

Kontakt

Kamila Piecuch
514 935 028
kamila.piecuch@pkp.pl
Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań

Wyróżnione oferty

NOWA OFERTA
Poznań
Lokal mieszkalny: Poznań, ul. Małachowskiego 21/1
LOKALE MIESZKANIOWE
NOWA OFERTA
Rogoźnica
Nieruchomość zabudowana położona w Rogoźnicy przy ul. Długiej 1- dz. 240
GRUNTY
NOWA OFERTA
Lublin
Lublin dz.2/45 ul.Nowy Świat
GRUNTY