Wystawa fotograficzna Fundacji Grupy PKP pt. „Widzialni pełnosprawni w pracy” wędruje od miasta do miasta – 14 sierpnia zaprezentowana zostanie na dworcu Łódź Fabryczna.

Ekspozycję przybliżającą wybrane prace z konkursu fotograficznego, zorganizowanego przez Fundację Grupy PKP, do tej pory można było obejrzeć na głównych dworcach kolejowych w Warszawie, Poznaniu i Opolu. Teraz czas na Łódź Fabryczną, gdzie wystawa „Widzialni pełnosprawni w pracy” będzie czekać na zwiedzających w dniach 14–27 sierpnia.

„Widzialni pełnosprawni w pracy” jest częścią projektu WidzialniPełnosprawni.pl, mającego za cel propagowanie równych szans na rynku pracy dla osób z niepełnosprawnością. Cieszący się dużym zainteresowaniem konkurs, co potwierdza liczba nadesłanych pracy - a było ich ponad 100! – pokazał, jak różnorodne zawody wykonują na co dzień ludzie dotknięci rozmaitymi niepełnosprawnościami. Na konkursowych zdjęciach bardzo dobrze widać zmagania tych ludzi z przeciwnościami losu oraz to, że doskonale sobie z nimi radzą!

Przyjdźcie i zobaczcie!

Fundacja Grupy PKP

*Zdjęcie: Damian Grabiński