Z okazji jubileuszu 175 – lecia otwarcia pierwszego odcinka Drogi Żelaznej Warszawsko – Wiedeńskiej Fundacja Grupy PKP przygotowała niespodziankę dla kolekcjonerów unikalnych znaczków turystycznych. W tym roku fani „jokerów” mogą zebrać kolekcję szczęściu wyjątkowych znaczków z wizerunkiem dworców wybudowanych na szlaku „wiedenki”. 

Sprawdźcie jak je zdobyć!

9 lipca w godzinach 9:00 - 14:00, na terenie Zakładu Centralnego PKP Intercity S.A. w Warszawie, na Olszynce Grochowskiej (przy hali całopociągowej) odbędzie się akcja zbiórki krwi. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu.

Fundacja Grupy PKP zakończyła zbiórkę charytatywną na rzecz Krzysztofa Gołębiewskiego. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły akcję. Dzięki ludziom dobrej woli i zebranym funduszom Krzysztof może dalej walczyć z nowotworem złośliwym mózgu.

Już 1 lipca na terenie Kolejowych Zakładów Łączności w Bydgoszczy (ul. Ludwikowo 1), wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy oraz Fundacją Grupy PKP, zorganizowana zostanie Kolejowa Zbiórka KRWI.