W związku z wyczerpaniem się środków przeznaczonych na darowizny Fundacja Grupy PKP zwraca się z uprzejmą prośbą, aby do końca bieżącego roku nie składać wniosków o przyznanie pomocy finansowej.

Fundacja Grupy PKP

Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław – to właśnie w tych miastach przez cały październik, w ramach akcji zorganizowanej przez Fundację Grupy PKP oraz Polskie Koleje Państwowe S.A., pracownicy PKP S.A. oddawali nieprzydatne biustonosze. Cel? Wsparcie kobiet walczących z nowotworem piersi. Efekt? Zdumiewający! Razem zebraliśmy ponad 20 kg staników!

W organizowanym już po raz piąty konkursie „Dworzec Roku” Nagrodę Główną zdobył Cieszyn, natomiast w głosowaniu internautów zwyciężył kameralny dworzec w Kątach Wrocławskich. W tegorocznej edycji po raz pierwszy przyznano również Nagrodę Specjalną dla dworca Przemyśl Główny. Wręczenie wyróżnień laureatom było jednym z punktów XII Kongresu Kolejowego, odbywającego się w Warszawie 17 listopada.

Zbliża się weekend, podczas którego w całej Polsce odbędzie się szereg uroczystości z okazji przypadającego na 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. W przygotowanie wydarzeń upamiętniających jedną z najważniejszych dat w ciągu roku włączyła się Fundacja Grupy PKP, która zorganizuje koncert patriotyczny "Kocham Cię, Polsko!".