Zbliża się 83. rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji zapraszamy na współorganizowany przez Fundację Grupy PKP oraz Fundację Polska360 webinar, w którym red. Anna Popek będzie rozmawiała z dr. Rafałem Zgorzelskim, Członkiem Zarządu PKP S.A., m.in. o bohaterskiej postawie polskich kolejarzy w pierwszych godzinach niemieckiej napaści na nasz kraj.

Zapraszamy na kolejną w tym roku zbiórkę krwi organizowaną przez Klub Honorowych Dawców Krwi "Iglica" przy PKP Intercity S.A. Dla ochotników przygotowano upominek!

Pokazy motoryzacyjne, konkursy z nagrodami, symulatory, warsztaty edukacyjne, koncert i wiele innych atrakcji. A to wszystko w klimacie wakacji i polskiego morza. Tak można podsumować 17. odsłonę Moto Safety Day – corocznego święta motoryzacji w Gdyni. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć przedstawicieli Fundacji Grupy PKP, która po raz kolejny była partnerem imprezy. 

Myślisz o tym, by wzmocnić swoje ciało i poprawić kondycję? Szukasz sposobu, dzięki któremu poczujesz się bardziej zrelaksowany i rozluźniony? A może chciałbyś zyskać wysportowaną sylwetkę? Jeśli tak, to wystarczą trzy rzeczy: dobre buty, wygodny strój i nieco chęci. Tylko tyle potrzeba, by biegać. Nie wiesz jak zacząć? Dołącz do treningów biegowych dla pracowników spółek z Grupy PKP!