„W różańcu róża ukryta rozkwita” – to motto rozpoczynającej się właśnie piątej edycji organizowanego przez Fundację Chaber Polski konkursu fotograficznego na najpiękniejszą polską kapliczkę. Partnerem przedsięwzięcia jest kolejny raz Fundacja Grupy PKP.

Wkraczamy w okres składnia deklaracji podatkowych za rok 2020, a to oznacza możliwość podjęcia decyzji o przekazaniu 1% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Zachęcamy wszystkich do wsparcia osób potrzebujących, którym na co dzień pomagamy. W tym roku ponownie przeznaczymy środki na pomoc dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych.

Międzypokoleniowa Paczka Świąteczna – to nazwa inicjatywy Pomorskiej Fundacji Międzypokoleniowej, którą wsparła Fundacja Grupy PKP. Dzięki przedsięwzięciu do najbardziej potrzebujących mieszkańców Gdyni oraz okolicznych gmin trafiło 60 pakunków z produktami spożywczymi.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zorganizowanych przez Fundację Grupy PKP zbiórkach charytatywnych – dla chorującego na rdzeniowy zanik mięśni Mikołajka oraz dla pana Andrzeja, kolejarza, któremu w zeszłym roku spłonęło mieszkanie.