7-letnia Nadia i 5-letnia Nel to dwie ukochane córki Pani Eweliny, pracownicy PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Obie dotknięte są schorzeniami, które wiążą się z bardzo poważnymi powikłaniami. Pani Ewelina wraz z mężem robią wszystko, by dziewczynki mogły cieszyć się dzieciństwem, a w przyszłości prowadzić samodzielnie życie. Żeby tak się stało potrzebna jest jednak mobilizacja wszystkich ludzi, dla których dobro bliźniego jest najwyższą wartością. Stańmy razem w walce o zdrowie Nadii i Nel, włączając się w zbiórkę charytatywną uruchomioną przez Fundację Grupy PKP.    

Przedstawiciele spółek kolejowych po raz kolejny wezmą udział w uroczystościach patriotyczno-religijnych w Malborku, Szymankowie oraz Tczewie upamiętniających wydarzenia 1 września 1939 roku.

To było największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce – okazja do wymiany doświadczeń biznesowych oraz poszukiwania wspólnych projektów gospodarczych. Dobiegło końca IV Forum Wizja Rozwoju, podczas którego jednym z prelegentów była Katarzyna Kucharek, prezes zarządu Fundacji Grupy PKP.

Robisz zakupy w internecie? Jeśli tak, możesz pomagać Fundacji Grupy PKP! Niezależnie gdzie jesteś, niezależnie czy korzystasz z komputera, telefonu czy tabletu. Jak to zrobić? Wystarczy dołączyć do FaniMani.pl! Zainstaluj, kupuj, pomagaj. To łatwe, szybkie i całkowicie darmowe.