28 sierpnia wystawę fotograficzną „Widzialni Pełnosprawni w pracy”, przygotowaną przez Fundację Grupy PKP, będzie można oglądać na dworcu Kraków Główny.

Ekspozycja podsumowująca konkurs odbywa się w ramach projektu „WidzialniPełnosprawni.pl”. Wystawę poprzedził konkurs fotograficzny, do którego można było zgłaszać fotografie przedstawiające osoby z niepełnosprawnością w trakcie pracy. Zgłoszono ponad 100 prac. Nagrodzone i wyróżnione prace, pokazują, że niepełnosprawność nie musi oznaczać wykluczenia oraz gorszej pozycji na ryku pracy. Jest to wspaniały zapis historii każdego z bohaterów zdjęć, którzy zechcieli podzielić się z nami częścią swojego życia. Zwycięskie zdjęcie przysłał Jacek Cisło – wykonał je, korzystając ze statywu i samowyzwalacza.

Wystawę „Widzialni Pełnosprawni w pracy” można było obejrzeć na Dworcu Centralnym w Warszawie, a także na dworcach w Poznaniu, Opolu i Łodzi. 28 sierpnia zagości na dworcu Kraków Główny. Krakowski etap wystawy będzie można oglądać do 10 września. Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Grupy PKP