Zbliża się weekend, podczas którego w całej Polsce odbędzie się szereg uroczystości z okazji przypadającego na 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. W przygotowanie wydarzeń upamiętniających jedną z najważniejszych dat w ciągu roku włączyła się Fundacja Grupy PKP, która zorganizuje koncert patriotyczny "Kocham Cię, Polsko!".

Rocznica odzyskania niepodległości to dla milionów Polaków okazja do wyrażenia swojego patriotyzmu, pamięci o tych, którym zawdzięczmy życie w wolnym i suwerennym państwie, a także sposobność do pokazania dumy z narodowej tradycji oraz polskiej historii. Przywiązanie do biało-czerwonych barw ma wyjątkowe znaczenie w obecnych czasach, w czasach toczącej się tuż za wschodnią granicą wojny.

plakat koncert

Dlatego w związku ze 104. rocznicą odzyskania przez nasz kraj niepodległości, Fundacja Grupy PKP organizuje koncert patriotyczny "Kocham Cię, Polsko!". 13 listopada o godz. 19.00 spotkajmy się w kościele przy parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie, w którym swój specjalnie przygotowany na Święto Niepodległości repertuar zaprezentują:

– Julia Matczak

– Alicja Krasucka

– Nadia Czubacka

– Maria Stasiak

Wstęp na wydarzenie wolny.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki patriotycznej, a także osoby, które poprzez swoją obecność zechcą oddać hołd Ojcom polskiej niepodległości.

Transmisję koncertu będzie można również śledzić na profilu Facebook portalu Polska360.org (www.facebook.com/polska360.org).

Fundacja Grupy PKP