-
-
-
Wyróżnione oferty:
popularna
Lokal użytkowy w budynku dworca w (...)

Strzelin - Lokal użytkowy

57-100 Strzelin

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu lokal handlowo-gastronomiczny zlokalizowany na parterze w zmodernizowanym budynku dworca w Strzelinie. Wejście do lokalu znajduje się z zewnątrz budynku. Lokal składa się z sali o powierzchni 60,20 m2, zaplecza socjalnego z łazienką oraz z dwóch odrębnych pomieszczeń sanitarnych ( wc damskie i męskie). Pomieszczenie wyposażone jest w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, grzewczą oraz teletechniczną. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim do wykończenia przez przyszłego najemcę. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

wynajem
93.80
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 43734 wyświetleń
Opublikowano
18.01.2019
popularna
Najem pomieszczeń biurowych ul. (...)

Ostrów Wielkopolski - Lokal użytkowy

63-400 Ostrów Wielkopolski
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia o łącznej pow. 378,20 m2 znajdujące się na I piętrze budynku wielofunkcyjnego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca PKP Ostrów Wielkopolski. Pomieszczenia w stanie – do odświeżenia/remontu (we własnym zakresie.) Dostęp mediów. Świetna lokalizacja na siedzibę biura lub placówek edukacyjnych. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
378.20
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 42766 wyświetleń
Opublikowano
01.04.2019
popularna
Lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 (...)

Leszno - Lokal użytkowy

64-100 Leszno
Dworcowa 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 m2 usytuowany na parterze budynku dworca PKP w Lesznie. Lokal wyposażony jest w niezbędne instalacje (prąd, c.o), w stanie ogólnym – do wykończenia. W budynku dworcowym znajduje się m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, salonik prasowy oraz toalety publiczne. Dworzec zlokalizowany jest we wschodniej części centrum miasta, przy ul. Dworcowej 1. Gmach oddany do użytkowania po modernizacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych w 2012 roku. Po rewitalizacji jest również plac dworcowy – położono nową kostkę brukową, zamontowano stylowe oświetlenie uliczne, wybudowano ścieżkę rowerową oraz zatoki dla postoju TAXI i autobusów komunikacji miejskiej. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
48.49
Liczba osób oglądających ofertę: 2
W sumie 41684 wyświetleń
Opublikowano
15.03.2019
Najnowsze oferty:
nowa oferta
popularna
Radzionków, ul. Św. Wojciecha - (...)

Radzionków - Niezabudowana

41-922 Radzionków
Św. Wojciecha 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działkę nr 362/69 położoną w Radzionkowie przy ul. Św. Wojciecha. Teren nieutwardzony, porośnięty roślinnością trawiastą i drzewostanem. W niedalekiej odległości znajduje się były dworzec kolejowy, zabudowa jedno i wielorodzinna.

Idealny dojazd do posesji z ul. Św. Wojciecha. Bardzo dobra lokalizacja na parking, bazę samochodową, komis samochodowy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

wynajem
0.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
17.10.2019
nowa oferta
popularna
Warszawa Centralna - lokal S15 o (...)

Warszawa - Dworzec premium

00-024 Warszawa
Al. Jerozolimskie 54

Lokal S15 położony jest na poziomie -1 dworca Warszawa Centralna, w galerii południowej na skrzyżowaniu z galerią centralną prowadzącą do Złotych Tarasów.

wynajem
20.29
Liczba osób oglądających ofertę: 0
W sumie 9517 wyświetleń
Opublikowano
17.10.2019
nowa oferta
Lokal użytkowy, Wrocław, ul. (...)

Wrocław - Lokal użytkowy

50-607 Wrocław
Robotnicza 1 a/15

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o łącznej powierzchni 92,16 m2. do powierzchni doliczona będzie powierzchnia współużytkowanego korytarza. Istnieje możliwość połączenie powierzchni z pomieszczeniami sąsiadującymi o powierzchni ok. 40 m2 (wejście w bramie nr 15 a). Lokal znajduje się w ciągu lokali handlowo-usługowych, w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
92.16
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
16.10.2019