-
-
-
Wyróżnione oferty:
popularna
Najem pomieszczeń biurowych ul. (...)

Ostrów Wielkopolski - Lokal użytkowy

63-400 Ostrów Wielkopolski
Dworcowa 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu pomieszczenia o łącznej pow. 378,20 m2 znajdujące się na I piętrze budynku wielofunkcyjnego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie budynku dworca PKP Ostrów Wielkopolski. Pomieszczenia w stanie – do odświeżenia/remontu (we własnym zakresie.) Dostęp mediów. Świetna lokalizacja na siedzibę biura lub placówek edukacyjnych. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 378.20
Liczba osób oglądających ofertę: 2
W sumie 134368 wyświetleń
Opublikowano
01.04.2019
popularna
Lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 (...)

Leszno - Lokal użytkowy

64-100 Leszno
Dworcowa 1

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o pow. 48,49 m2 usytuowany na parterze budynku dworca PKP w Lesznie. Lokal wyposażony jest w niezbędne instalacje (prąd, c.o), w stanie ogólnym – do wykończenia. W budynku dworcowym znajduje się m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, salonik prasowy oraz toalety publiczne. Dworzec zlokalizowany jest we wschodniej części centrum miasta, przy ul. Dworcowej 1. Gmach oddany do użytkowania po modernizacji i dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych w 2012 roku. Po rewitalizacji jest również plac dworcowy – położono nową kostkę brukową, zamontowano stylowe oświetlenie uliczne, wybudowano ścieżkę rowerową oraz zatoki dla postoju TAXI i autobusów komunikacji miejskiej. Dostępność lokalu: „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 48.49
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 81901 wyświetleń
Opublikowano
15.03.2019
popularna
Powierzchnie użytkowe, Gorzów (...)

Gorzów Wielkopolski - Lokal użytkowy

66-414 Gorzów Wielkopolski
Dworcowa 14

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu dwie kondygnacje (parter i I piętro) w budynku administracyjnym w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Dworcowej 14. Łączna powierzchnia wynajmowanych pomieszczeń wynosi 382,57 m2, przy czym 186,13 m2 stanowi powierzchnię parteru, a 196,44 m2 - powierzchnię I piętra. Dostęp do toalety na każdym piętrze. Stan lokali-do odświeżenia. Budynek zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. Proponowany czynsz najmu 4000,00 zł netto/m-c. Wymagane będzie zawarcie przez najemcę odrębnych umów na dostawę mediów i usług oraz kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu brutto. Pomieszczenia dostępne są „od zaraz”. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji. Osoba kontaktowa: Joanna Lutyńska, tel. 721806318 mail: joanna.staskowiak-lutynska@pkp.pl Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 383.57
Liczba osób oglądających ofertę: 1
W sumie 45626 wyświetleń
Opublikowano
06.08.2019
Najnowsze oferty:
nowa oferta
Kielce - na wynajem teren oraz (...)

Kielce - Zabudowana

25-025 Kielce
Ks.A.Żrałka 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul.Ks.A.Żrałka. Przedmiotem oferty jest budynek administracyjny o kształcie litery L z dachem dwuspadowym.Oferowana powierzchnia składa się z 15 pomieszczeń o łącznej pow. około 187,73 m2 (w załączeniu szkic nr 2) W skład najmu budynku gospodarczego wchodzi pow.około 87,37 m2 składająca się z 5 lokali (w załączeniu szkic nr 3) z osobnymi wejściami do każdych pomieszczeń. Budynki nadają się do kapitalnego remontu. Na najem ternu składają się powierzchnie: 1/ teren utwardzony o pow. około 50 m2 2/ teren nieutwardzony o pow. około 2000 m2 W otoczeniu znajdują się tereny leśne oraz zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nieruchomości oraz na prezentacje. „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego”.

wynajem
pow. b. 275.10/g. 2050.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
21.01.2020
nowa oferta
Sosnowiec, ul. Wileńska - lokale na (...)

Sosnowiec - Zabudowana

41-200 Sosnowiec
Wileńska 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek byłego dworca kolejowego PKP Sosnowiec Porąbka w Sosnowcu przy ul. Wileńskiej. Łączna powierzchnia użytkowa przeznaczona do najmu wynosi 135,60m2. Budynek bez dostępu do mediów, wymagane jest zawarcie odrębnej umowy na dostawę energii elektrycznej oraz wod. kan. Obiekt wymaga adaptacji pod kątem prowadzonej działalności gospodarczej. Zapraszamy firmy poszukujące lokalu użytkowego. Staramy się indywidualnie podchodzić do każdego klienta i jego potrzeb. Oględziny nieruchomości możliwe są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. b. 135.60/g. 100.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
21.01.2020
nowa oferta
Sosnowiec, ul. 11 listopada - teren (...)

Sosnowiec - Niezabudowana

41-200 Sosnowiec
11 listopada 

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren przy ul. 11 listopada w Sosnowcu położony na działce nr 18 km. 12, wzdłuż linii kolejowej nr 62 Sosnowiec Tunel. W niedalekiej odległości znajduje się dworzec Sosnowiec Dańdówka. Bardzo dobry dojazd do posesji z ul. 11 listopada. Nawierzchnię terenu stanowi roślinność trawiasta, krzewy i drzewa. Istnieje możliwość zwiększenia bądź zmniejszenia powierzchni przeznaczonej do najmu.Idealna lokalizacja terenu pod plac składowy, przeładunkowy, manewrowy, bazę samochodową, parking. Zachęcamy do kontaktu oraz do spotkania na nieruchomości. Oferujemy atrakcyjne warunki najmu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Wynajmujący nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

wynajem
pow. g. 3000.00
Liczba osób oglądających ofertę: 0
Opublikowano
21.01.2020