Już w najbliższą sobotę, 14 września, Dworzec Centralny pod raz kolejny stanie się miejscem spotkania wielbicieli literatury.

Już w najbliższą sobotę, 14 września, Dworzec Centralny pod raz kolejny stanie się miejscem spotkania wielbicieli literatury. PKP S.A. włączyła się w akcję radiowej czwórki – „Czytasz, słuchasz… Czwórka!”

Między 14.00 a 16.00 w Hali Głównej pasażerów, zapalonych czytelników i przypadkowych przechodniów na dworcu czeka miła niespodzianka. Będą mogli posłuchać książek czytanych na żywo przez cenione postacie ze świata kultury czy sportu. Do wspólnej zabawy zaproszono m.in. Izabelę Kunę, Edytę Jungowską, Jacka Poniedziałka, inspektora Mariusza Sokołowskiego, Mariusza Pudzianowskiego oraz wielu innych.

To już kolejne wydarzenie kulturalne organizowane na Dworcu Centralnym. Charakter akcji wpisuje się w ideę bookcrossingu, polegającą na promowaniu czytelnictwa w Polsce.

Akcja radiowej Czwórki odbywać się będzie również na Polu Mokotowskim i MiTo art.cafe.books, a słuchacze będą mogli posłuchać relacji na żywo z każdego z trzech miejsc w audycji radia. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Serdecznie zapraszamy!